TRASTA, spol. s r.o.

Holzova 9, 628 00 Brno Czech Republic
Telefon / Fax: 544 211 332, trasta(a)trasta.cz


Společnost Trasta, spol. s r.o.

byla založena v roce 1991. V témže roce privatizovala bývalé STS, které se zabývalo činností v zemědělských službách, převážně ochranu rostlin, sklizení obilovin, dopravní činností, zemními prácemi, likvidací zemědělských odpadů fekálním vozem, aj.

V roce 1992 rozšířila činnost uzavřením dealerské smlouvy na prodej traktorů Zetor a následně rozšířila aktivity o prodej náhradních dílů a opravy traktorů Zetor.

V roce 1995 získala zastoupení vysokozdvižných vozíků Desta, včetně prodeje náhradních dílů a servisu. Po útlumu služeb pro zemědělské podniky se v roce 1998 zaměřila své aktivity na dovoz a prodej doplňků a příslušenství pro zemědělskou techniku, zastoupení zahraničních firem s výhradním zastoupením světově známých kardanových hřídelí Benzi & di Terlizzi pro Českou a Slovenskou republiku.

Po ukončení prodeje traktorů se cíl společnosti zaměřil na prodej kardanových hřídelí, náhradních dílů a příslušenství pro zemědělskou techniku.

V roce 2013 jsme navázali spolupráci ze společností dovážející zemědělské a stavební stroje NC Engineering z Velké Británie a jako autorizovaní prodejci nabízíme kompletní sortiment této značky.

V současné době splňuje společnost Trasta spol. s r.o. podmínky pro mezinárodně uznávaný certifikát AAA hodnocení nejvyšší důvěryhodnosti a pro členství v registru solventních firem, což zaručuje maximální spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů. (http://www.certifikacefirem.cz/cs/weblogo/seznam-dostupnych-certifikatu)